A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Leta - Si Sheqer


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2015

2015-12-05T16:03:40


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Sheqer" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhavit Avdyli - Si Sheqer

XhAVITI
HER PO DU
E HER SPO DU ME DAL
HER PO FOL
HER SMA THU NI FJAL
SHPESH ME SHEH
BOHESH SE NUK ME NJEH
DOKESH MIR SI SOT EDHE SI DJE

ANTIGONA
NUK PO DU
JO UN ME RA NSY
SE NUK ESHTE QE SKAM DASHURI
PRANDAJ DJAL TI
MOS U NGUT
KJO ZEMER PER TY ESHTE JAM E SIGURT

XhAVITI&ANTIGONA
SI SHEQER AMBEL PO FLET
KJO ZEMER KUJT POS TEJE
JO NUK I PERKET
SA TKAM JET UN TE JETOJ
SHPIRT E ZEMER TY TE DASHUROJ

HER PO DU
E HER SPO DU ME DAL
HER PO FOL
HER SMA THU NI FJAL
SHPESH ME SHEH
BOHESH SE NUK ME NJEH
DOKESH MIR SI SOT EDHE SI DJE

ANTIGONA
NUK PO DU
JO UN ME RA NSY
SE NUK ESHTE QE SKAM DASHURI
PRANDAJ DJAL TI
MOS U NGUT
KJO ZEMER PER TY
ESHTE JAM E SIGURT

REF 4X
XhavitI&ANTIGONA
SI SHEQER AMBEL PO FLET
KJO ZEMER KUJT POS TEJE
JO NUK I PERKET
SA TKAM JET UN TE JETOJ
SHPIRT E ZEMER TY TE DASHUROJ

Gazmend Rama - Si SheqerNuk e di a je tuj ditë
Se në ty qik m’kan m’bet syt

Mu ke ba moj si sheqer
Ka po shkoj para po del 2x

Si sheqer e si sherbet
Unë e ti do të flasim vet
Do ta bojm një muhabet
Se dashnija nuk po pret 2X

Ma mir tash se ma von
Se me fol tjert punen ton

Ti sheqer e unë sherbet
Punen tonë e n’dreqim vet 2X

Si sheqer e si sherbet
Unë e ti do të flasim vet
Do ta bojm një muhabet
Se dashnija nuk po pret 2X

Gjyste Vulaj - Si Sheqer

Disa flasin keq e mire
Per buzet e mia
Thone se i kam spec e djeges
E dikush si qershia.(2x)

Ref:
S'jam si krypa as si biber
Jam e ambel si sheqer
S'jam si krypa as si biber
Oooo.

S'jam si krypa as si biber
Jame e ambel si sheqer
S'jam si krypa as si biber
Oooo hej hej
Jam e ambel si sheqer.

Disa qeshin disa flasin
Hiq gajle nuk ka
Pa degjoni djemte e rinj
Shume e ambel jam.(2x)

Ref:
S'jam si krypa as si biber
Jam e ambel si sheqer
S'jam si krypa as si biber
Oooo.

S'jam si krypa as si biber
Jame e ambel si sheqer
S'jam si krypa as si biber
Oooo hej hej
Jam e ambel si sheqer.

Disa flasin keq e mire
Dembele me thone
Krejt naten n'Internet
diten n'telefon.(2x)

Ref:
S'jam si krypa as si biber
Jam e ambel si sheqer
S'jam si krypa as si biber
Oooo.

S'jam si krypa as si biber
Jame e ambel si sheqer
S'jam si krypa as si biber
Oooo hej hej
Jam e ambel si sheqer.
Më Shumë...