A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Leta - Kaluan Vitet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2016

2016-07-01T22:43:33

Këngë e albumit:

"Tash E Kalli Dada"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kaluan Vitet" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Burim Aliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Prej At dit Qe Jam Larguar
Mbeta vetmi ska Askujt Mo
Tmi Qaj Hallet Mo SkA Dashni
Se Zemra Ime Po Rri Vetem ne Pikllim
refreni:
Kaluan Vitet Kaluan Muaj
Ne Mergim Malli Me Mori
Ta Djej Pranveren Ne
Vendin Tim

Mka marr Malli Shum Per
Nenen dhe Baban Qe Me
RRiti Me Mundime Sa Ishim Gjall
Se Zemra Ime Po RRi Vetem Ne Pikllim
refreni:
Kaluan Vitet Kaluan Muaj
Ne Mergim Malli Me Mori
Ta Djej Pranveren Ne
Vendin TimMë Shumë...