A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Leta & Sei Band - Tallava 2016


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/07/2016

2016-07-09T12:16:15

Këngë e albumit:

"Mega Tallava"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava 2016" kënduar nga Leta & Sei Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta & Sei Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...