A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Leta - Vetes Ja Ke Ba


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2017

2017-06-01T16:11:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetes Ja Ke Ba" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...