A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • A Po Knojme Oj Motrat E Mia

Live Video

Video Link

Leta - A Po Knojme Oj Motrat E Mia


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2017

2017-07-13T14:00:03

Këngë e albumit:

"Ku Po Knojme"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po Knojme Oj Motrat E Mia" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...