A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • Tallava Si N’gurbet

Live Video

Video Link

Leta - Tallava Si N’gurbet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/11/2017

2017-11-16T18:38:41


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava Si N’gurbet" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...