A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • Lamtumire Shoqet E Mia

Live Video

Video Link

Leta - Lamtumire Shoqet E Mia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2018

2018-07-08T18:19:22

Teksti:

Ejup Shabani

Këngë e albumit:

"Extra Hite"

Këngë e albumit:

"Moj Dashnia Jem"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lamtumire Shoqet E Mia" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...