A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Leta - Moj Dashnia Jem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2018

2018-07-08T18:54:12

Këngë e albumit:

"Moj Dashnia Jem"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Dashnia Jem" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...