A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • Me Dashni Edhe Me Zemer

Audio

Video Link

Leta - Me Dashni Edhe Me Zemer


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/07/2018

2018-07-09T19:30:23

Këngë e albumit:

"Moj Dashnia Jem"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Dashni Edhe Me Zemer" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...