A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Librond Musliu - Kthehu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/12/2012

2012-12-08T10:34:09

Këngë e albumit:

"Sonte Po Shkëlqen"


Sante vujtja po me djeg
dua doren meta prek
dua afer te t'kam ti
nuk e di sa etur jam
dua afer te t'kam ti
nuk e di sa etur jam

Ref:
Kthehu te lutem shpirt
se mejan verbuar syt
zemra tasht pom vajton
pjesen tjeter e kerkoj (2x)

lotet nuk me ndalen dot
shuajn dhimbjen time sot
kthehu se po vdes i ri
ti po me vret me ket vetmi
kthehu se po vdes i ri
ti po me vret me ket vetmi

Ref:
Kthehu te lutem shpirt
se mejan verbuar syt
zemra tasht pom vajton
pjesen tjeter e kerkoj (2x)


Ky tekst u dërgua nga Arjanit seferi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018