A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Diber 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Lil Bm është një këngëtar. Emri i vertete eshte Serjan Sinaj, por ne muzike njihet si Lil Bm. Eshte pjestar i grupit O.T.R....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Continental

Vilsian

Scandali

Fiffty-G

Daiklin

Rich Dog

Sizer

Gutti

Daniel Kopsaj

E-Os Tbb


Tags: Lil Bm, Serjan Sinaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018