A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Lil Dem është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Janar 2018, Lil Dem publikon videoklipin "Vishnje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Endrion

Restamaan

Army

Bess (Familia Ideale)

Adis Kaceli

Dugga

D.C.458

Black'1

El Ghost

Don M1no


Tags: Lil Dem

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018