A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lil Erdi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Lil Erdi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Shkurt 2017, Lil Erdi publikon videoklipin "Problematik"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

MMG Babloki

Izo

Last Daddy

B-Master

V-Ton

Albotoxic

Dashoni

Don Ghetto

Kingston

The Rose


Tags: Lil Erdi

Krijo Një Kartolinë