A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lil Linda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Lil Linda është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Maj 2018, Lil Linda publikon videoklipin "Muy Linda". Më datë 30 Korrik 2018, Lil Linda publikon videoklipin "E Vogel"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eir

Marigonna

BOXi

Manii

Snovv

Dori (Rap)

Kaltrina Pepaj

Out Lawz-E

Adriana Hisker

Maria Zeme


Tags: Lil Linda

Krijo Një Kartolinë