A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lila është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Halil Xhemaili apo siç njihet ndryshe Lila, është një reper shum i ri. Ai kë të vit morri pjese në koncertin e Alban Skenderajt, i cili u mbajt në Sheshin Iliria, Tetove. Gjithashtu vitin e kaluar morri pjes në ShkodraFest. Lila karrierën e ka filluar prej moshës 16 vjeçare, këngët e tij të para "Kur vi", "Dridhe" dhe "Tetova ime" i realizoj ne vitin 2013. PASAPORRTA: Emri: Halil Mbiemri: Xhemaili Nacionaliteti: Shqiptar Gjatsia: 1.73 Pes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enis (Last King's)

Gansito

Dit

Cali

Wolfman

Ricku

Noka

Great

D.S.

Mc Qlira


Tags: Lila, Halil Xhemaili

Krijo Një Kartolinë