A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lile Boy

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Lile Boy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Janar 2019, Lile Boy publikon videoklipin "Mbappé" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Më datë 31 Mars 2019, Lile Boy publikon videoklipin "Bonjour", në bashkëpunim me Minus....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Dora

J.B.

Ralien

Flow

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Diti-G


Tags: Lile Boy, Savage

Krijo Një Kartolinë