A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liliana Kondakçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 66 Vjeç
BIOGRAFIA: Liliana Kondakçi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Perpos festivaleve te Dhjetorit, te cilat do i rendisim me poshte, Liljana me shume sukses paraqitet ne te gjitha aktivitet tjera te organizuara ne shqiperi per afro 30 vite ku mund te permendim disa hite si: "Xhaketa E Kuqe", fituse e çmimit te pare ne Festivalin E Pare Te Ushtarit. Ajo ka kenduar edhe ne anketat muzikore kenge shume te sukseshme si: "Shtegtimi", "Zogu I Vogel", "Ndre Bese Dhe Trimeri". Edhe ne Festivalet E Interpretuesve, Lilia...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Jam Nga Gjithe Shqipëria
Bashke Me Ty Gjithmone Te Rinj
Udhetim Ne Pranvere


Artistë Të Ngjashëm:

Beatrix Ramosaj

Rona Nishliu

Big Mama

Klea Huta

Besa Kokëdhima

Vesa Luma

Mihrije Braha

Anita Bitri

Rosela Gjylbegu

Irini Qirjako


Tags: Liliana Kondakçi, Liljana Kondakçi, Liljana Kondakci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018