A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Liliana Kondakçi - Jam Nga Gjithe Shqipëria


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/09/2008

2008-09-09T15:58:15

kush me pyet mua nga je o vajze
un te pergjigjem jo shpejt nuk di
vlora qyteti ku un kam lindur por ne elbasan jam rrit.
klasen e par ne fier e fillova
klasen e trret ne laç e mbarova
pastaj kalova tej e ne fierze
bije e kantiereve....

ju mund te thoni e perse valle
si zogj shtegtare kudo neve shkojm
se montator e kam un babane
me te kam shkuar shpesh ne çdo ane
ku skemi shkelur
ku skemi shkuar
ne montatoret kantjer n'kantjer
se vitet tona shpejt i largojme
veprat e reja neper atdhe

kush me pyet mua nga je o vajze
un te pergjigjem jo shpejt nuk di
ku skemi shkuar
ku skemi shkelur
nga jugu ne veri..
gjithmon keshtu un dua te mbetem
midis puntoreve dua te jem
mos ju çudisin fjalet e mia
jam un nga gjith shqiperiaa...

ju mund te thoni e perse valle
si zogj shtegtare kudo neve shkojm
se montator e kam un babane
me te kam shkuar shpesh ne çdo ane
ku skemi shkelur
ku skemi shkuar
ne montatoret kantjer n'kantjer
se vitet tona shpejt i largojme
veprat e reja neper atdhe


Ky tekst u dërgua nga Lela
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018