A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Liliana Kondakçi & Ema Qazimi - Kenge Per Emin Durakun


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/07/2010

2010-07-03T15:49:11

Më Shumë Nga

Ema QazimiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Emin Durakun" kënduar nga Liliana Kondakçi & Ema Qazimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dida, Cela E Kovaci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me flamur te kuq ne dore
Mushen malet me dasmore
Ata jane krushqit e lirise
Ata jane shpresa e vogjelise.

Ata jane krushqit e lirise
Ata jane shpresa e vogjelise.

O Emin Emin Duraku
Hije tpaskan krenar gjaku
Hije tkan o shokt e mi
Kan dhan jeten per lirie.

Hije tkan o shokt e mi
Kan dhan jeten per lirie.

O Emin O emin i dashur
Kanga jote na derdh lot o
Sa pranvera qe lulzojne e
Poplli kengen do ta knojn.

Sa pranvera qe lulzojne
Poplli kengen ddo ta knojnn eee .Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018