A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Lily N është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Mars 2019, Yung Rocky & Lily N publikojnë videoklipin "The One"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Dea Strica

Ervisa

Katrin

Erza

Ardita Begu

Jola

Jona

Marjona Metohu


Tags: Lily N, Liljana Nezha

Krijo Një Kartolinë