A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lind Islami - Gangster Paradise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2013

2013-03-13T00:52:27

You want to tell me what this is all about?

As I walk through the valley of the shadow of death
I take a look at my life and realize there's notin left
Cause I've been blastin' and laughin so long that
Even my ma'ma thinks that my mind is gone
But I ain't never crossed a man that didn't deserve it
Me, be treated like a punk, you know that's unheard of
You better watch how you talkin, and where you walkin
Or you and your homies might be lined in chalk
I really hate to trip, but I gotta loc'-
As they croak I see myself in the pistol smoke, fool
I'm the kinda G the little homies wanna be like
On my knees in the night
Sayin' prayers in the street light

Been spending most their lives living in the Gangsta's Paradise
Been spending most their lives living in the Gangsta's Paradise
Keep spending most our lives living in the Gangsta's Paradise
Keep spending most our lives living in the Gangsta's Paradise


Ky tekst u dërgua nga  qlircheKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018