A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Lind Islami - Mon Amour


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/03/2015

2015-03-24T15:45:44

Pjesëmarrëse në

Top Fest 12


Kam disa dite qe mendoj
Per ate nate ku
Ne parisin e ftohte,ne lagjen latine festohej
Une nje i huaj i ri
Nuk dija se si
Perfundova atje,ndoshta metroja u mbyll

Dhe u ndala ne cast,doren ma kapi nje vajze
Me terhoqi te shkoj,qe te kerceja,me tha

Ref:

Mon amour,ckado ndodhe do te mbetet ketu
Si parfum,neper trupin e ngrohte
Mon amour,jo nuk dua kete rast qe ta humb
Sdi se kur,nata do te mbaroje

Sdo ta harroj jo shikimin e saj
As ate fustanin e bardh
Qe ne trupin zeshkan,
Format ja nxirrte ne pah
Prap peshperiste
Fjale ne frengjishten
E miksuar me gjuhen e origjines nga vinte

Ndodhi si me magji,nje dashuri ate nate
Dhe nuk doja tja di,se nuk do shihja me prap

Ref:

Mon amour,ckado ndodhe do te mbetet ketu
Si parfum,neper trupin e ngrohte
Mon amour,jo nuk dua kete rast qe ta humb
Sdi se kur,nata do te mbaroje

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018