A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lind Islami - Blla Blla


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/05/2017

2017-05-15T16:00:26

Muzika:

Lind Islami

Teksti:

Yll Limani

Video Produksioni:

Daniel Joveski


Krejt i dhom me thon qe t'njoh,
Por s'je e njejt n'syt e mi.
Po du me ni si melodi hapat tuj,
Ik sa m'larg meje ti.

Se nuk kam koh, e di pe shoh,
Ma n'fund po t'njoh,
Cfar tripash ti ke lujt.
Po prap kom mujt e kom gjujt
Krejt senet qe mkan bo me vujt.

Hmm mos e thuj mo asnji fjal
Hmm ndal se krejt ca po ni o blla blla.
Se krejt ca fol ti o blla blla
Se krejt ca thu ti o blla blla.

Ti ke dit mir me u bo e mir
Se ke prit qe po mvjen dita edhe mu,
Bejb lamtumir mos em thirr,
Tash je e lir ti jeten me vazhdu..

E ndoshta neser dikujt tjeter,
Vendin tem ti ja nis me besu,
Ti prap vazhdon je e njejt,
E nuk ndron se me dasht nuk je msu..

Hmm mos e thuj mo asnji fjal
Hmmm ndal se krejt ca po ni o blla blla
Se krejt ca fol ti o blla blla
Se krejt ca thu ti o blla blla.
Blla blla.


Ky tekst u dërgua nga εντουλαKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018