A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Lind Islami - Problem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  81

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/11/2017

2017-11-12T22:13:41

Muzika:

Lind Islami

Teksti:

Yll Limani

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017


Une nuk e di a je tu u ni'
Si une njejt se po m'doket jom tu ra n'dashni,
E ti po m'qon nalt, shume nalt,
Manej po m'nxon, po m'lendon sikur me pas faj...

E tepron, kapak ti pe tepron,
Je tu e lujt sigurt, pse nuk po rrezikon,
Me mu afru pak, veq pak,
Me ma jep doren, e nese s'don, kom me t'lon rahat...

Zemër, a e din?
Sa shumë unë t'kom ëndrru?
A thu o gabim?
Sa shumë unë t'kom besu?

Zemër, a e din?
Zemër, a e din?
Zemer, a e din?
Sa shume po m'dhemb se ti je bo problem,
Problem i zemres tem
Ti je bo problem,
Problem i zemres tem...

I kom numru arsyet pse po t'du,
Nuk jon' shume, po kan mjaftu une n'ty mu dashuru,
Se ti po m'qon nalt, shume nalt,
Manej po m'nxon, po m'lendon, hajt çka kom faj...

Ty ka me t'marr, malli ka me t'marr,
Nese vazhdon nisoj, une nuk kom me ta fal,
Se mu afru pak, veq pak,
E meritoj, po t'premtoj, ti ke mu ni' rahat...

Zemër, a e din?
Sa shumë unë tkom ëndruu
A thu o gabim sa shumë unë tkom besu
Zemer, a e din?
Zemer, a e din?
Zemer, a e din?
Sa shume po m'dhemb se ti je bo problem,
Problem i zemres tem
Ti je bo problem,
Problem i zemres tem...


Ky tekst u dërgua nga zemraaaaKartolina (2)

U krijua nga (Ela's love) 2018-09-03 16:15:59
Ti je bo problem,
problem i zemrës tem.
U krijua nga ervin 2017-12-23 19:58:10
Zemër, a e din?
Sa shumë unë t'kom ëndrru?
A thu o gabim?
Sa shumë unë t'kom besu?

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018