A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Linda Halimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  80
  • Vendlindja:
  • Fshati I Ri, Komuna E Vitise 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Linda Halimi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vajza simpatike nga Vitia, Lindita Halimi u ngjit në skenë, e pushtoi atë dhe hyri fuqishëm në mesin e këngëtareve me një ego të fortë, qëllim dhe ambicie të mëdha. Duket se këto ambicie, mbase e radhisin në artisten e këngës, duke e bërë dhe një vashë me stil të veçantë. Linda di çka do nga vetja dhe synimet e saja. Linda ka një stil të veçantë dhe kjo e bën një primadonë të skenës sonë. Origjinaliteti i saj është imponues, kurse zëri i saj kumb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Big D

Pjesëmarrëse në

Eurovision

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Ish-Anëtare e grupit

Ngroba

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Murda
World
I Just Wanna
Kohen Do Ta Ndal
Cold World
Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti
Rock Whine
Closer
Ndihme


Përkthime (7)


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Emini

Nora Istrefi

Argjentina Ramosaj

Dhurata Ahmetaj

Vesa Luma

Adelina Berisha

Zanfina

Bebe Rexha

Rosela Gjylbegu

Elhaida Dani


Tags: Linda Halimi, Lindita, Lindita Halimi, Ngroba

Linda Halimi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë