A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Hija

Çndjesi eshte kjo perballe qendruar
Me talentin per te lundruar ne mendimet e mija,
Zakon te vetem qe s"ka harruarr
Me driten te banoje dhe hija ...

- poezi nga Lindita Doda


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018