A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lindita Gjoka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Lindita Gjoka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 4 Maj 2014, Lindita Gjoka publikon videoklipin "Emrin Tan E Thrrasin Nane". Më datë 28 Korrik 2014, Lindita Gjoka publikon videoklipin "Per Se Zoti Me Mallkoi". Më datë 31 Gusht 2015, Lindita Gjoka publikon videoklipin "Vendi Dhe Toka Ime". Më datë 7 Mars 2016, Lindita Gjoka publikon videoklipin "Si Shqiponjat". Më datë 7 Mars 2016, Lindita Gjoka publikon videoklipin "Shpirti Im". Më datë 1 Shtator 2016, Lindita Gjoka publi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Irena Dedvukaj

Alma Velaj

Elizabeta Marku

Vida Kunora

Suzana Qatipi

Stela Brahimllari

Zyle Krasniqi

Meda (Nurimeda Kamberi)

Emira Ademi

Xhesika Lela


Tags: Lindita Gjoka

Krijo Një Kartolinë