A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Linda Hakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  43
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Linda Hakaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Shkollën fillore dhe dy shkollat e mesme, Gjimnazin "Frag Bardhi" dhe shkollën e mesme të muzikës "Prenk Jakova", i mbaroi në Mitrovicë me sukses shembullor. Pasi mbaron dy vitet e shkollës së mesme, pranohet në Akademinë e Arteve, dega e muzikës, drejtimi "solokëndim", d.m.th. në moshën 16 vjeçare studion për solokëndim, në krye me Prof. Ahmet Dergutin. Korr suksese të mëdha nëpër koncerte e shfaqje operistike, si në vend ashtu dhe jashtë tij. S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Live (2014)

Per Ju (2014)


» Dërgo Një Këngë »

I Paharruar
Cunit
Me Të Thënë Të Dua
Me Mire Vone Se Kurre
Here Ke Njona, Here Ke Tjetra


Artistë Të Ngjashëm:

Fjolla Krasniqi

Fatbardha Mustafa (Bardha)

Njomza Kallaba

Rifadije Graiqevci

Behare Shala

Monika Salihu

Adelina Pireva

Aferdita Bajrami

Besa Morina

Dafina Dauti


Tags: Lindita Hakaj, Lindite Hakaj, Linda Hakaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018