A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lindon Camaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Lindon Camaj është një këngëtar i njohur. Në Dhjetor 1999, Lindon Camaj merr pjesë në Festivali i 38-të në RTSH me këngën "Kujtimi Që Më Vret". Më datë 25 Tetor 2007, Lindon Camaj publikon videoklipin "Mos Me Thuaj". Më datë 9 Shkurt 2008, Lindon Camaj publikon videoklipin "Rruget E Kurbetit". Më datë 10 Shkurt 2008, Lindon Camaj publikon videoklipin "Nje Unaze Me Shkronjen Time". Më datë 10 Shkurt 2008, Lindon Camaj publikon videoklipin "Si I Thojne Ksaj Dashurie". Më dat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Xheladini

Orhan Zeneli

Niku

Chika

Alban Emiri

Nysret Hyseni

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Kacho

Burim Kastrati

Viagra


Tags: Lindon Camaj, Lindon Canaj, Lindon Cana

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019