A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lindon Camaj - Nje Unaze Me Shkronjen Time


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/02/2008

2008-02-10T00:12:16

Pa ty jeta s'ka kuptim
Ma shum t'dua se shpirtin tim
Nese edrrat mi fal vajz }
Drit e syve do te mbaj } 2x

Ref.:
Kam nji leter me do shkrime
Nje unaz me shkronjen time
Do ta sjelli si kujtim
Vetem ty moj shpirti im 2x

Edhe krushqit kan me ardh
Fjala jote eshte e par
Thuje zemer vec at fjal }
Jeta ime je ti djal } 2x

Ref.:
Kam nji leter me do shkrime
Nje unaz me shkronjen time
Do ta sjelli si kujtim
Vetem ty moj shpirti im 4x


Ky tekst u dërgua nga Malsori
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019