A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Lindon Camaj - Vallja E Madhe Ne Malesis


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//


1)Hajde sonte te vallzojm pleq edhe te ri,
vallja e madhe po na pret ket nat ne prishtin,
ashtu si q'ju tha presheva tetova po ju thot,
kut nat te tan vallzoni i nan na bashko,
asht bashkuar krejt shqiperia kan ardh nga shdo vend,
nuk ka met as kush ner shpija sonte ktu jan mledhe
ju qe erdhet nga europa dhe ju amerikan,
qonjo ne kam dhe mos rini ejani te vallzojm praaaaaa
2)hajde shpirt o edhe ti kut nat kaloje me ne,
sbukuroje vallen eeej kendoo dhe kerce
le tju sho priz dashurija si hana e ksaj nat,
tan nga vallja e rinija tan shiperija bashk
sonte ne ket fush mos pushoj as kush ,
kush nuk vallzon jo nuk na duhet oooooo
ej djemt e ri sonte ne ket vend,
vallzoni me vajzen e cila ju pelqen
3)le tjo majn ku ritmi gjall kjo nat asht per ju,
vallja madhe nuk don tjeter vetem me vallzu,
hille vallen deri ne fund vallzo o malezi,
si kjo nat nuk askund me valle dhe rini
asht bashkuar krejt shqiperia kan ardh nga shdo vend,
nuk ka met as kush ner shpija sonte ktu jan mledhe,
ju qe erdhet nga europa dhe ju amerikan,
qonjo ne kam dhe mos e rini ejni te vallzojm pra.


Ky tekst u dërgua nga klaudio
Më Shumë...