A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lindon Camaj - Gjimnazistja


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/03/2011

2011-03-21T16:06:05


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjimnazistja" kënduar nga Lindon Camaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gena. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

x2
Kam shum koh qe ste kam pare
Gjumi nates nuk me ze
Lotet ende sme jane thare
Zemres sime smi ka ngja
x2
Gjumi i nates nuk me ze
Dhe si mposht ato kujtime
Si lypsar i lutem Zotit
Gjimnazisten ta kem timen

Ref..
Gjimnazistja mua me tradhtoj
Gjithe kujtime ajo,ajo i harroj
Si nje snob iku fluturoj
Dhe su kthye me
Ndoshta me harroj

x2
Kam shum koh qe ste kam pare
Gjumi nates nuk me ze
Lotet ende sme jane thare
Zemres sime smi ka ngja

x2
Gjumi i nates nuk me ze
Dhe si mposht ato kujtime
Si lypsar i lutem Zotit
Gjimnazisten ta kem timen

Ref..
Gjimnazistja mua me tradhtoj
Gjithe kujtime ajo,ajo i harroj
Si nje snob iku fluturoj
Dhe su kthye me
Ndoshta me harrojMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018