A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Lindon Camaj - Maturantet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2012

2012-12-27T01:39:41

Kaluan dite e kaluan muaj
Na ndau jeta sot ç'po vuaj
Banka e shkolles dhe oborri
Shume kujtime na i mori

Ref...x2
Maturante e maturanta
Hajde te shkojme dhe njihere ne banka
T'i lexojme prape ato shkrime
Ku na mbeten shume kujtime

Kater vite dite per dite
Ma te bukurat s'iken dite
Kjo e bukur si nuk zgjati
Enderrat tona na i merr fati

Ref...x2
Maturante e maturanta
Hajde te shkojme dhe njihere ne banka
T'i lexojme prape ato shkrime
Ku na mbeten shume kujtime

Mos qaj shoqe mos nam jeten
Bukurine veç ketu e gjetem
S'na ndan fati pergjithmone
Ndoshta prape ne na bashkon

Ref...x4
Maturante e maturanta
Hajde te shkojme dhe njihere ne banka
T'i lexojme prape ato shkrime
Ku na mbeten shume kujtime


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018