A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lior Hajdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48
BIOGRAFIA: Lior Hajdari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2014, Lior Hajdari merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Këngë Për Gjyshin". Më datë 23 Nëntor 2015, Gold AG & Liori publikojnë videoklipin "Shqipja Ne Valle". Muzika e këngës u punua nga Alban Furtuna. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 27 Nëntor 2015, Lior Hajdari publikon videoklipin "Mora Fjale". Më datë 29 Dhjetor 2015, Liori publikon videoklipin "Me Fale Oj Nanë". Më datë 20 Maj 2016, Lior Hajdari publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinor Bega

Arianit Bellopoja

Joan Mezimi

Yllnor Kurti

Nderim Sadriu

Fatlum Ukelli

Art Abrashi

Diellon Mustafa

Ledion Sveçla

Emin Aliu


Tags: Lior Hajdari, Liori

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018