A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liria Dedvukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38
  • Vendlindja:
  • Podgoricë 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
BIOGRAFIA: Liria Dedvukaj është një këngëtare e njohur. AUTOBIOGRAFI: Liria është, një malësore nga Shqipëria e veriut e cila jeton në Miçigan. E që ka lindur ne Podgoric, nga prinderit, babai Zefi dhe nëna Gjyste. Shkollimin e ulët e përfundova në fshatin ku kam jetuar në Sukruq dhe gjimnazin e mbarova në Tuz, kurse, kolegjin e mbarova në Miçigan. Gjithmon me sa e mbaj në mënd si fëmijë e kam pas në mëndje të bëhem këngëtare. Më thoshnin se imitoja këngëtare të ndryshme. Këtë e vërtetova dhe e ndjev...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Habibe Ostreni (Bibe)

Shota Baraliu

Elida Kryeziu

Besa Morina

Aferdita Bajrami

Leonora Bahiti

Elita Reçi

Behare Shala

Njomza Kallaba

Enki


Tags: Liria Dedvukaj, Liria Ds, Lirija Dedvukaj, Liri Dedvukaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018