A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Liridon Kaqandolli - Motra Per Moter


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/11/2018

2018-11-07T20:40:13


"Motra Per Moter" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Liridon Kaqandolli.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Liridon Kaqandolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018