A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liridon Vllahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Liridon Vllahiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Liridon (Ali) Vllahiu eshte kengetar per dasma dhe ahengje familjare. Kenga e pare e lancuar ne kanalin youtube ka qene me 2 qershor 2010. Ai beri nje pauze deri ne vitin 2014, ku se pari beri nje kenge balade (cover). Në vitin 2014, Liridon Vllahiu publikon albumin "Kenge Dasmash Live". Më datë 2 Dhjetor 2015, Liridon Vllahiu publikon videoklipin "Një Tradhtare". Në vitin 2016, Liridon Vllahiu publikon albumin "Live 2016". Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pleurant Aliti (Landi)

Hala Osmanollaj

Sovran Olluri

Doni Mfu

Ron Rexhi

Labinot Beqiri

Explicit

Mr.Trimi

Bledi Polena

Rascom


Tags: Liridon Vllahiu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018