A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liridona Sinani (Dona)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Liridona Sinani (Dona) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2007, Dona merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Ende Nuk E Di". Në Korrik 2008, Liridona Sinani (Dona) merr pjesë në Çelësi Muzikor 2 me këngën "Frik Ty Nuk Te Kam". Më datë 29 Prill 2009, Liridona Sinani (Dona) publikon videoklipin "Per Fajin Tim", në bashkëpunim me Blend. Në Nëntor 2009, Dona merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Zemra Flet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Darla

Blerina Osaj

Antonela Çekixhi

Ariana Bushati

Armela Tusha

Agertina Muca

Lorna Hysa

Emma (Emanuela Manaj)

Kentina Shehaj

Joanna Wakeley


Tags: Liridona Sinani (Dona), Dona, Donna, Liridona Sinani

Krijo Një Kartolinë