A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lirjon Zenelaj - Sta Fali


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/06/2017

2017-06-18T17:14:54


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sta Fali" kënduar nga Lirjon Zenelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sabiani - Sta Fali

[Sabiani]
E vështire të tmallkoj
me mirë të t'harroj
sta fali faliii
mos më thuaj perse
kokën pas mos e kthe
i marri i marri un
ku shkuan fjalet qe tham?
puthjet qe ne dham?
sa shpejt u harruan
buzëqeshje qdodit
ishim bashk ne qdo stinë
sjemi nuk jemi mëë

Sjemi nuk jemi më

[Marseli]
Veten mos e genje
Hala e jemja ti je
e jemja e jemja ti je (4x)

[Sabiani]
as ne qiell as ne tok
nuk e di ku jam sot
kadal e pi nje got
mbytet dhimbje pa fjal
do tkaloj dhe kjo nat
sa bosh e ndij ket shtrat
ku shkuan fjalet qe tham?
puthjet qe ne dham?
sa shpejt u harruan
buzeqeshje qdodit
ishim bashk ne qdostine
sjemi nuk jemi mee

Sjemi nuk jemi mee

[Marseli]
veten mos e genje
Hala e ejemja ti je
e jemja e jemja ti je (4x)

[Sabiani]
veten mos e genje
Hala e jemja ti je
e jemja e jemja ti je

[Marseli]
veten mos e genje
Hala e jemja ti je
e jemja e jemja ti je

Snnuffi - Sta Fali

introo : Yeah 2010 Snnuffi Bad SiGhT zero29 records (L)
messagge: dy zemra mdoket bash qater kur duhen mas shumti
athu pse ndahen ..? ni mesazh per krejt ata qe arritin qellimit
me i nda dy zemra athu qka fitojn qka ndjejn a ndjejn naj far knaqsie ..?

Reptour1: Bad SiGhT:

Nzemren tem ke ni person / qe un shum e dojsha
prej krejt seneve t`kqia / hatri saj u largojsha
kur ja shijsha ata sy / mu kur um shikojke
muj me ba be ku t`don / zemren pesh ma qojke
jom ul pran dritares / yjet tu i kchyr n`hava
diqka nuk shkojke mir / se moti sishum pa
pa prit ni nat / ni shok mu afru
tha (snnuffi): hej Bad sight / dashnorja t`ka trathtu
mu mushen syt me lot / e ket sen se besojsha
trupi krejt mu blloku / prej venit sun u qojsha
kur e pash me tjetrin / besom se u qarta krejt
kurr se kam menu / ajo qe osht tum rrejt
zdi qysh pate zemer / qet sen mu me ma ba
un kurr se kisha vrejt / po qe zoti ty tka pa
e kurr nuk kom besu / qe vjen deri qetu
gjithqka prej sodit / n`mes neve ka mbaru

Reffrenni Snnuffi :

spo du mo kurgjo / po du me nejt n`vetmi
zemren e pata t`kuqe / tash mu bo krejt bardh e zi
se ka mo at ngjyr / qe e pat si dikur
2 zemra i pata / njo dikush ma murr

Reffrenni Bad SiGhT :

spo du mo kurgjo / po du me nejt n`vetmi
zemren e pata t`kuqe / tash mu bo krejt bardh e zi
se ka mo at ngjyr / qe e pat si dikur
2 zemra i pata / po dikush njo ma murr

Reptour2: Snnuffi

um hupen edhe shpresat / zemra m`beti `nvetmi
krejt senet qe i bona / i bona veq per ty
munona krejt gjonat / kadal dale mej haru
n`at ven kur rijshim na / nuk du mo me shiku
edhe n`onder e shoh / vetin tu nejt n`mendime
tu e lyp ni femer / qe quhet jeta ime
ket sen kur sta fali / veshtir e kam vertet
qysh bre me ta fal / kur tjetrin e ke gjet
qysh tu kish dok ty / t`mkishe pa tut trathtu
athu qa kishe bo / athu ishe lendu
un ket sen nuk e boj / se sjom me dy ftyra
nuk jom bre asi njeri / qe shkon kat fryn era
un ty te kom dasht / edhe nzemer ty kom mshel
e jo si zemra jote / kush don hin e kush don del
zemren ma helmove / besom me qet rast
athu fjalt e hallkve / ket sen ma bon me kast

Reffrenni Snnuffi :

spo du mo kurgjo / po du me nejt n`vetmi
zemren e pata t`kuqe / tash mu bo krejt bardh e zi
se ka mo at ngjyr / qe e pat si dikur
2 zemra i pata / njo dikush ma murr

Reffrenni Bad SiGhT :

spo du mo kurgjo / po du me nejt n`vetmi
zemren e pata t`kuqe / tash mu bo krejt bardh e zi
se ka mo at ngjyr / qe e pat si dikur
2 zemra i pata / po dikush njo ma murrKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018