A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lisandra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Lisandra është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 9 Dhjetor 2016, Lisandra publikon videoklipin "Iubi Iubi Zemra Ime", në bashkëpunim me Eduard De La Roma. Më datë 20 Qershor 2017, Admir, Lisandra, Rezarti & Enjela publikojnë videoklipin "Sonte". Më datë 12 Qershor 2018, Lisandra & Young AN publikojnë videoklipin "Endrra Jem". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Filloreta Raçi (Fifi), ndërsa për orkestrimin u kujdes Gramoz Kozeli. Videoklipi u prodhua nga...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sarah Memmola

Dana Jo

Brikena Kastrati

Alberita Preni

Sonila Ahmataj

Katrin

Vjollca Jakupi

Albunneta

Esca

Aiola Laska


Tags: Lisandra, Lisandra Rrapa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018