A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lisandra & Young AN - Endrra Jem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/06/2018

2018-06-12T14:31:35

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Video Produksioni:

Fullmoon ProductionNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Endrra Jem" kënduar nga Lisandra & Young AN.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Endrra Jem".
Videoklipi nga Lisandra & Young AN i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018