A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lissus Tilka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Kakarriq, Lezhë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Lissus Tilka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 16 Prill 2018, Lissus Tilka publikon videoklipin "S'ka Ma Ne". Më datë 19 Shtator 2018, Lissus Tilka publikon videoklipin "T'fala Fames"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enia

Sara Bulku

Ranja Panajoti

Ola

Arjeta Palushaj

Ayssel Kristuli

Rozeta Pohja (Rozi)

Diti

Migena Rinxhi

Eniada


Tags: Lissus Tilka, Lissus Tila, Nertila Celestina, Nertila Marku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018