A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lissus Tilka - S'ka Ma Ne


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2018

2018-04-16T16:34:58

sa u deshem deshem ne
ishe qiell e isha re
mbreme ne enderr me ke dal
se per ty malli me ka marre

kur kitaren e kam thy
se s'jetoja dot pa ty
tash kitaren e kam te re
se pa ty jo, nuk kam jete

refreni
spo besoj se jemi larg
kputet teli mbi kitar,
kputet zemra bjen ne tok
sa tkam dasht o zot o zot (2x)

ti me thua prap me ndjen
tek asnjera spo me gjen
mbi kitar shpirti me thot
asaj i vuna emrin tend
mua malli kur tme marr
do qaj me lot

refreni
spo besoj se jemi larg
kputet teli mbi kitar,
kputet zemra bjen ne tok
sa tkam dasht o zot o zot (4x)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018