A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tropojë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Litroli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 14 Shkurt 2018, Litroli publikon videoklipin "Her Dream", në bashkëpunim me Doppio O. Teksti u shkrua nga Doppio-O....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gold R4Y

Dizony

Vision

Don Pine

Faraon

Princi Rebel (Ani)

Kid Ali

Ruge

Don E-C

Lekssi


Tags: Litroli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018