A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lok Komoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Deçan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Lok Komoni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Zëri i ëmbël dhe melankolik e identifikojnë atë. I lindur për muzikë. Ngjyrat e zërit të tij janë një karakteristikë e fuqishme që e identifikojnë. Vjen ndryshe nga të tjerët duke goditur thellë. Sa duket ambicioz në rrugën që ka filluar, duket edhe aq mirënjohës për ata që e kanë mbështetur në këtë rrugëtim. Lok Komoni, vjen me këngën e tij të parë Kohërat kanë ndryshu, e realizuar në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Ramadan Krasniqi – DA...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Korab Jetishi

Enis Bytyqi

Astrit Mulaj

Barooti

Arlind Gjyshinca

Trim Jakupi

Tiki

Muaad

Alidema

GT


Tags: Lok Komoni, Loki, Hamdi Komoni

Krijo Një Kartolinë