A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Loli Loka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Loli Loka është një këngëtar i njohur. Në Dhjetor 2014, Loli Loka merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Dashuri E Pare", në bashkëpunim me Franko. Në Janar 2016, Loli Loka merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Dance", në bashkëpunim me Lenna....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Altin Ahmeti

Gem Belushi

Llapiani

Ardjan Tanushi

Mefat Kameraj

Plumi Og

Sami Pacolli

Ramazan Islami

Kreshnik Krasniqi

Jimmy


Tags: Loli Loka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018