A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Loredana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  276
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Loredana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Loredana Zefi eshte me origjine nga qyteti i Ferizajit dhe është e dashura e reperit të mirënjohur Mozzik. Cifti ka nje vajze te lindur me 18 Dhjetor 2018, Hana Aliu. Më datë 15 Qershor 2018, Loredana publikon videoklipin "Sonnenbrille" që do të thotë "Syze dielli". Kjo këngë e Loredanës u pëlqye shumë nga publiku dhe për një kohë të shkurtër pas publikimit,arriti të marrë 3-5 milionë shikime. Kënga është në gjuhën gjermane dhe ka pak fjalë të...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

9 🔥🔥

E dashura e

Mozzik

Motra e

Sandro Zefit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adrijana

Sarah Malaj

Dafina Rexhepi

Anita Musliu

Anita Latifi

Arta Lala

Lady Cherry

Vanessa Krasniqi

Xhejn Kumrija (Janex)

Sidorela Kelmendi


Tags: Loredana, Loredana Zefi

Loredana në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë