A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Stockholm 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Loreen është një këngëtare e huaj shumë e njohur. Lorine Zineb Noka Talhaoui, e njohur më mirë me emrin e saj të skenës Loreen është këngëtarja suedeze. Në vitin 2010, Loreen mori pjesë në Melodifestivalen me këngë "My Heart is Refusing Me". Ajo shkoi në Andra chansen në Sundsvall. Loreen përfaqësoi Suedinë në Festivalin Evropian të Këngës 2012 me këngë "Euphoria" (eufori) dhe u shpall fituese....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Fituese e

Eurovision

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Natalia Kills

Shontelle

Ciara

Anahi

Jennifer Hudson

Leona Lewis

Miranda Lambert

Kat Deluna

Cheryl Cole

Alessandra Amoroso


Tags: Loreen

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018