A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lorenc Hasrama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Lorenc Hasrama është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lorenci studion në lice për violë, por i bie dhe pianos dhe kitarës. Ndonëse në moshë mjaft të re, ai ka një karrierë shumë të pasur muzikore, që zë fill në moshën 15-vjeçare. Prej dy vitesh, ai këndon live në baret e lokalet më të njohura të kryeqytetit, si dhe ka një grup të tij muzikor me emrin “Turtles”. Konkurset muzikore i shikon pak me dyshim pasi, sipas tij, janë “thikë me dy presa”, ose ngjitesh në maja ose humbet shumë pikë. Por më në f...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

5 🔥🔥

Finalist në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Keli 2

Zgjim Baraliu

Kevi

Drama

Franc Koruni

Roni

Mario Beats

Agon Latifi

Ekrem Bislimi

Albert Pestisha


Tags: Lorenc Hasrama

Krijo Një Kartolinë