A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Lrc - Sensuale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3


masta bas ne makefon .
te shoh neper qytet kur del
je model perhere demton rroten aty ku kemba jote shkel.
e polici i qarkullimit rrin si dryfi e per shkakun tend te shkeretit i bllokohet dhe trafiku.pleqt neper lulishte si dikur me nuk i gjen kan frik tet shohin zemer se tensionin ua ngren.
e per adoleshentet tash po asht asht shum problem gjith diten neper cepa
nje pune qe don zelfen,

paraqitja ideale te ben teper sensuale veshja jote provokuse me jep sinjale anormale
ti je seksi seksi shume ti te mbyt me parfum me shikim te ve ne gjum
kur zemra ban bum bum
shum shum je unike
shum fantastike femen
shum e papershkushme
shum e embel tipike
pra luj luj luj ne kete
ven me le pa men
krijes super seksi tregoma stilin tend

ref(2x)
tregoma tani stilin tend (sensuale)
arsyen pse te gjith i cmend (fenomenale) menyren tende speciale
qe te ben te jesh femer kaq sensuale

i jep gaz shkakton gaz
i perkas
shum jo pak
kur ti kalon makinat
marin formen zik zak
i ke hak komplimentat
astijimet fishkellimat ngacmimet propozimet shpenzimet brohorimat
e kur ti kalon sfunksionon
ti bllokon cdo hormon
cdo person qe me ty tenton
ti e e ckalkulon
e krejt situata e rrethana kaq fatale ndodhin si pasoj e perqindjes tende te lart sensuale

blink blink si kur drit
rrezaton ti dit per dite
ti aman 2000 karat qe mi sfidon
te gjith stolite
cdo qeliz ti ma leviz cdo hormon ti ma ngacmon
kur te shoh kaloj ne krize
nuk mjafton vazhdon
mendime vizulale me largojn gjendjen normale
shpesh shkaterrojn anen morale
nga mendimet vijn banale
dhe miresia e cdo fjale
nga komentet minimale
thjesht seksi thjesht cool
thjesht fatale sensuale

ref(2x)
tregoma tani stilin tend (sensuale)
arsyen pse te gjith i cmend(fenomenale) menyren tende speciale
qe te ben te jesh femer kaq sensuale

hej ladytrupi yt po me shkaterron je e bukur ne perfeksion
te shoh te ndjej enderroj vec per ty per shikimin qe ke ne sy
tregoma pra tregoma stilin tend tregoma menyren pse gjith i cmend
arsyen qe je femer kaq speciale
je krijes shume sensuale

ref(4x)
tregoma tani stilin tend (sensuale)
arsyen pse te gjith i cmend (fenomenale) menyren tende speciale
qe te ben te jesh femer kaq sensuale


Ky tekst u dërgua nga Armnad KuksjaniKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018